Vymazlená péče o psa – myšlenková mapa pro majitele psů od veterinářky

copy-of-muj-rok-2017-se-psem-1Tento rok může být pro vás a vašeho psa přelomový.

Neprošvihněte to. 

Myšlenková mapa, kterou si za chvíli stáhnete k sobě do počítače nebo chytrého telefonu vás provede možnostmi péče o psa.

Jako majitelé tak budete mít vše ve svých rukou.

V jakých tématech se chcete zorientovat? Co by se vám hodilo zvládnout? O čem mít alespoň představu? Kde najdete informace, na které je spolehnutí? Na co si dát pozor?

Chcete si vše zjednodušit? Získat mapu, která vám jednotlivé kroky celého systému přehledně připomene?

Je tu pro vás.

muj_rok_se_psem6

 

Myšlenkovou mapu si stáhněte  »» ZDE.

og-image-600x315Systematicky přistoupit k péči je zvlášť důležité pokud:

  • chcete pro svého psa to nejlepší,
  •  hledáte informace, jak se o něj starat co nejlépe,
  •  snažíte se vyvarovat zbytečných chyb.

Mapa vám ukáže cestu a směr.  A vy máte jistotu, že se neztratíte. Vyhledávat důvěryhodné informace je někdy oříšek. Pokud máte v péči o psa systém, zvládnete to rychleji, bez zbytečných zádrhelů, s klidem hráče, který má nějaké to eso vždy v rukávu.

Udělejte první krok k péči o psa s využitím poznatků současné medicíny s Veterinárním průvodcem majitele psa. Je to elektronická knížka v PDF formátu. Pořiďte si ji do svého počítače, notebooku nebo chytrého telefonu. Budete ji mít tak všude s sebou.

Ukazuje témata péče o psy, ve kterých hlubší znalosti majitele přispějí ke zdravějšímu životu psa. Témata jsem vybrala na základě mé praxe veterinární lékařky v ordinaci.

JSOU V NÍ INFORMACE, KTERÉ :

 90 % MAJITELŮ NEVÍ,

ALE KTERÉ 100 % PSŮ POMŮŽE.

Petra Malátková
Jsem veterinární lékařka a mou vášní je uzdravovat psy a kočky. Můj příběh si přečtěte >> zde. Chci, aby k aktuálním poznatkům veterinární medicíny měl přístup každý majitel psa. Pro majitele psů jsem vytvořila Školu péče o psa. Co se v ní naučíte se dozvíte >> zde.
Komentáře

Přidat komentář