Co dělat, když má pes problémy s ušima

Podrobný návod, jak to uchopit co nejlépe hned na začátku

Elektronická kniha v PDF formátu 

 • Škrábe si váš pes uši nebo třepe hlavou?
 • Nechcete, aby se problémy s ušima vraceli a komplikovali psovi i vám život?
 • Chcete zabránit změnám na zvukovodu po prodělaných opakovaných zánětech?
 • Chcete vědět, co dělat a co ne, když má váš pes problémy s ušima?

Mezi nejčastější příčinu bolestivých uší psů patří zánět zevního zvukovodu (latinsky otitis externa). Výsledky výzkumů ukazují, že až každý pátý pes mívá tento problém.

Zánět zevního zvukovodu je příznak onemocnění.

Není to název nemoci. Je potřeba po příčině pátrat. 

Nejedná se tedy o stanovenou diagnózu. Je to podobné, jako když máme horečku. Je potřeba zjistit, co je příčinou horečky. Nespokojte se s tím, že pes mívá záněty zvukovodu, které se vždy přeléčí bez zjišťování příčiny.

 

Pokud se od začátku záněty zvukovodu neléčí správně, podstata problému zůstane neobjevena.

A vy propásnete tu dobu, kdy můžete pro svého psa udělat nejvíc.

 

V důsledku opakujících se dlouhotrvajících zánětů se zvukovody zúží a vytvoří se v nich kožní záhyby. Začne se tvořit velké množství ušního mazu. Bakterie a kvasinky se v takovém zvukovodu snadno přemnoží. A nastává bludný kruh, ze kterého už není cesty ven.

Tato elektronická knížka je tu pro vás, aby se toto vašemu psovi už nedělo. 

O elektronické knize

Elektronická knížka přináší osvědčené postupy a nabízí know-how moderní veterinární medicíny. Jsou zde popsaná jednoduchá vyšetření zevního zvukovodu a vzorků ušního mazu, která je potřeba udělat. 

 

Nečekejte, že pokud váš pes má dlouhodobé problém s ušima, zvukovod je již postižen opakovanými záněty, že zde najdete nějaký zázračný recept, který zaručeně psa uzdraví. 

Ukážu vám však cestu, která v současné době je ověřená v praxi a o ničem lepším opravdu nevím. 

Uvidíte, že vám bude dávat smysl a přijde vám logická. Nevaříme z vody. Nejdeme cestou pokus omyl. 

Ukáže vám limity, kterých si je medicína vědoma a nebude slibovat nemožné. 

Kniha má 32 stran a je ve formátu PDF

Co se v knize dozvíte

 • Čím jsou problémy s ušima typické a co je potřeba pro pochopení zánětů psích uší znát.
 • Stručně vás provedu anatomií psího ucha a ujasníme si, jak vypadá zdravé psí ucho.
 • Jaké jsou příznaky a příčiny zánětu zevního zvukovodu.
 • Proč jsou záněty zevního zvukovodu špatně léčitelné a vracejí se.
 • Jaké možnosti má veterinární medicína, aby odhalila příčinu nemocných uší.
 • Proč a jak se v léčbě používají výplachy uší a ušní kapky? Proč je potřeba vyšetření ušního mazu k výběru konkrétních přípravků. Jak výplach provádět, aby byl opravdu účinný.
 • Co znamená zkratka ECVD za jménem veterináře a kdo je bordovaný veterinární dermatolog, tedy specializovaný kožní lékař.
 • Proč se vyšetřuje nebarvený vzorek ušního mazu a hledají se v něm původci ušního svrabu. Jestli když strupovky ušní, původce ušního svrabu, nenajdeme, tak s jistotou můžeme říci, že je pes nemá.

Jaká je cena e-booku Co dělat, když má pes problémy s ušima?

Znalosti v dnešní době bez nadsázky zachraňují zdraví a často i život. Díky tomu, že věcem rozumíte, jste klidnější, a můžete se lépe rozhodovat. Víte, co děláte a proč. Plně využijete svou moc věci ovlivňovat. 

Cena je 199 Kč 

Hodnota je ale mnohem vyšší.

Kvalita života je závislá na zdraví.

Veterinární medicína se dynamicky vyvíjí. Informace v tištěné knize stárnou a časem již nejsou aktuální. Eektronické knížky mají výhodu. Je možné doplnit i  aktualizovat. A tak vy dostaneme elektronickou poštou své nové vydání. Zcela ZDARMA.

 

A navíc, žádná spotřeba papíru, barvy na tisk, nafty na přepravu knih do knihkupectví. Takže je skvělé, že šetříme společně i životní prostředí. 

Je mi jasné, že nevíte, do čeho jdete. Elektronické knihy v pdf nejsou u nás v České republice zatím příliš známé, obsah vám nemusí sednout. Máte navíc obavy, jak takový nákup bude probíhat. 

 

Rozumím tomu a chápu vás. Potřebujete vědět, co se bude dít, když nebudete spokojeni. Prostě mi napíšete a já vám peníze vrátím. Máte na to celých 30 dní. 

 

Chci vás podpořit, abyste se cítili v pohodě s nabízenou garancí z mé strany.  Jestli se o zdraví svého psa zajímáte, jděte do toho. Kupte si elektronickou knížku Co dělat, když má pes problémy s ušima. A pokud nebudete spokojeni, využijte garanci vrácení peněz bez udání důvodu. Opravdu nic neriskujete. 

Majitel je nejdůležitější osobou v životě psa. Vy jste majitel. Nikdo jiný vašeho psa nezná lépe. Veterinární lékař rozumí psímu tělu, zná možnosti diagnostiky nemocí, umí léčit. Ale vašeho psa znáte nejlépe vy. Dohromady jste tým, který může dokázat někdy i zázraky. 

Co tedy získáte?

 • E-book Co dělat, když má pes problémy s ušima za cenu 199 Kč
 • Aktualizaci, když e-book doplním (medicína se vyvíjí, můžeme mít nové poznatky) - pro vás ZDARMA

Už nemusíte být na všechno sami. 

A ještě něco. Ke knize máte bonus. 

Konzultace

Do jednoho měsíce od zakoupení e-booku mě můžete kontaktovat na mailem

na petra@petramalatkova.cz a popsat mi konkrétní problém s ušima, který váš pes má.

 

Já pravděpodobně budu potřebovat zjistit některé doplňující informace, dostanete ode mě opět email, na který mi odpovíte.

Poté já vám pošlu návrh dalšího postupu, tipy a rady konkrétně pro vaši situaci. 

 

Máte možnost se zeptat mě ještě jednou, upřesnit si nějaký detail a pod. Odpovím vám tedy na váš dotaz ve dvou emailech. 

 

Já vašeho psa nemohu na dálku prohlédnout a provést všechna vyšetření, která jsou potřeba. Ale společně to uchopíme za správný konec a vždycky vám ukážu cestu, kterou se vydat. 

 

V medicíně jsou bohužel situace, že i když se vyzkouší vše, tak výsledek nesplní očekávání. I to je možné. Nechci nikdy vzbuzovat dojem, že medicína ví vše.

 

Nicméně pokud systematický a pečlivý přístup problém nevyřeší, je pocit a klid, že se udělalo vše, co bylo možné, tím druhým nejlepším výsledkem. 

Pokud chcete řešení na více problémů, podívejte se na Veterinárního průvodce majitele psa.