Objednávka e-booku Veterinární průvodce majitele psa

Objednávku lze provést pouze na adresu v České republice a Slovenské republice.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si Veterinárního průvodce majitele na fyzickou osobu nepodnikatele.

 • Ano
  Objednávám si tímto e-book Veterinární průvodce majitele psa za cenu 690 Kč
 • Ano
  Vím, že si e-book Veterinární průvodce majitele psa budu moci stáhnout do počítače, notebooku, tabletu či telefonu z odkazu, který mi přijde v emailu po zaplacení objednávky. Veterinárního průvodce majitele psa obdržím v elektronickém formátu PDF.
 • Ano
  Vím, že pokud zjistím, že jsem se v e-booku nic nedozvěděl/a nebo jsem očekával/a něco jiného, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši. Bez otázek dostanu peníze zpět.

Celkem tedy za 690 Kč

 • 1
  E-book Veterinární průvodce majitele psa v ceně 690Kč
 • 2
  Aktualizaci zdarma
  Pokud dojde k významné aktualizaci Veterinárního průvodce majitele psa, obdržím aktualizovanou verzi zdarma.

Co říkají první čtenáři?

E-book paní doktorky Malátkové je jasným a přehledným průvodcem pro každého majitele psa. Pomůže i těm, kdo si chtějí chlupatého kamaráda teprve pořídit. Pokud porozumíme potřebám a nárokům našeho budoucího psího společníka, bude náš vztah daleko radostnější. Vyhneme se mnoha zklamáním. A o tom to celé je 😀.
Ing. Alena Naďovácarokviti.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na petra@petramalatkova.cz

Jsem tu pro Vás, ráda Vám pomůžu.