Toužíte porozumět svému psímu příteli?

Chcete se zábavnou formou dozvědět zajímavosti o psím těle?

Pak je tu pro vás...

 Veterinární miniprůvodce psím tělem.

Můžete mít větší přehled než 90% pejskařů. A vůbec nemusíte být veterináři.

Od malička psy miluji, tak je normální, že mám o nich i hodně nastudováno. Při stahování e-booku jsem očekávala jen nudná a známá fakta o psech. Když jsem se začetla, byla jsem nadšená. Tolik zajímavostí a nových informací. Nečekala jsem, že se i zasměji. E-book mi vyvrátil i některé mýty o psech, např. ten o jejich pocení. Jedním slovem - úžasné čtení, mohu každému jen doporučit. Ať už psa máte nebo si jej teprve chystáte pořídit.

Dana Chara Kratochvílovádanakratochvilova.cz

Když si člověk pořídí psa, tak už většinou nějaké informace má. Po pár letech už si říká, že teď už ví všechno. A pak zjistí, jak se pletl. Děkuji za Veterinárního miniprůvodce psím tělem. Dozvěděla jsem se velmi důležité věci, které nám pomůžou našeho psa lépe pochopit, a ušetří nás (i jeho) spousty potíží.

Mgr. Klaudie Fachinellicestykditeti.cz

Průvodce pro všechny, kdo chtějí poznat tělo svého psa, a lépe tak porozumět svému psímu kamarádovi. Jasně a srozumitelně se v něm dozvíte vše podstatné. Moc se mi líbí forma jakou jsou odborné informace podány. Porozumí i úplný laik. Navíc je průvodce doplněn obrázky. Vše je nejen názorné, ale i snadno zapamatovatelné.

Ing. Alena Naďovácarokviti.cz

Je to snadné.

Napište níže svou emailovou adresu a já vám pošlu e-book Tajemné psí tělo. Získáte tím i pravidelnou dávku nových vědeckých poznatků o zdraví psů.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já (MVDr. Bc. Petra Malátková, Novodvorská 1, 64100 Žebětín, IČ: 05365554) na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-booku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat zmíněného tématu.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.